• Wpisów:323
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 22:47
  • Licznik odwiedzin:4 165 / 2172 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
"Tylko pamiętaj, że czasami, sposób myślenia o człowieku nie jest sposób, w jaki faktycznie są ... Ludzie są różni, kiedy można je wyczuć i zobaczyć je z bliska ..."
 

 
I myślisz sobie w głębi: "kiedyś będzie normalnie", mimo że coraz częściej ta mantra staje ci w gardle
 

 
Pewnego dnia zrozumie pan, że we wszystko można uwierzyć. I zrozumie pan ku swemu ubolewaniu, że nie jest to kwestia inteligencji ani wyobraźni a tylko kwestia czasu.
 

 
"Jeśli do niego pierwsza pójdziesz, niczego nie naprawisz… Jak to kiedyś napisał nasz dobry kolega Don Pedro, nie proś się o miłość do niego… Nie bądź „żebrakiem szczęścia”… Jeśli on Cie kocha, zrozumie i wcześniej czy później przyjdzie… Jeśli nie – nie naprawisz tego na siłę… Wiem, co czujesz, wiem jak jest cholernie ciężko to przetrwać, ale tylko dzięki temu możesz go zmienić"
 

 
Kiedy in­ni ocze­kują od nas, że sta­niemy się ta­kimi ja­kimi oni chcą żebyśmy by­li, zmuszają nas do zniszcze­nia te­go kim nap­rawdę jes­teśmy. To do­syć sub­telny rodzaj mor­der­stwa. Większość kochających rodziców i krew­nych po­pełnia je z uśmie­chem na twarzy.
 

 
http://slowdeath-stuff.tumblr.com/
Zapraszam na mojego tumblr.
Podawajcie swoje z chęcią ciekawe zaobserwuję
 

 
Ale Ty nie dajesz się określić i zdefiniować. Nie ma takiego równania, nie istnieje taka funkcja czasu, która choć w przybliżeniu przewidzi, jaka będziesz w następnej sekundzie. Jesteś dzika, szalona, zagubiona, odważna, mądra, naiwna, romantyczna, rzeczowa, dziecinna, dorosła, niewinna, wyuzdana, delikatna, krucha, twarda, dominująca, bezbronna, uśmiechnięta, płacząca. I wszystko to zmienia się, miesza, pulsuje, zderza ze sobą. Dla matematyka jesteś nie do opisania. Za dużo warunków brzegowych, za wiele zmiennych. Dla fizyka tym bardziej. Jesteś cudownie nieprzewidywalna. Inna, jedyna, osobliwa.
 

 
Uwielbiam <3
 

 
Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym. Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marze­nia, a ja­kaś niewidzial­na ręka
nam je przek­reśla. Nie ma­my wte­dy żad­ne­go wy­boru. Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś,
jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro?

Wy­korzys­taj ten dzień dzi­siej­szy. Obiema ręko­ma obej­mij go. Przyj­mij ochoczo, co niesie ze sobą: światło, po­wiet­rze i życie,
je­go uśmiech, płacz, i cały cud te­go dnia.
Wyjdź mu nap­rze­ciw.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Chciałabym żebyś mnie szukał w tłumie, żebyś na mnie codziennie patrzył, żebyś się do mnie uśmiechał. Chciałabym żeby nie było tej ciszy między nami, żebym mogła wyszeptać Ci wszystko co myślę. Żebyś był. Tak bym chciała...
 

 
Wielu facetów mi się podoba. Na widok kilku, zapiera mi dech w piersiach. W paru podoba mi się ich niezwykła osobowość a w kilku innych, zabójcze spojrzenie. Jednak kochać, mogę tylko tego jednego i nie wiedzieć czemu ale padło na Ciebie.
 

 
A jednak to jest cudowne. Nie nudzimy się w swoim towarzystwie, ponieważ zawsze nadchodzą takie chwile, gdy któreś z nas ma jakieś odskoki od normy. Przyciągamy się, jak dwa magnesy, które działają o bardzo wysokiej sile oddziaływania. Nasze ciała są ze sobą złączone niczym sklejone za pomocą silnego kleju. Nie potrafimy się od siebie oderwać. Umiemy się kochać, okazywać te uczucia w taki sposób, aby nikt nigdy nie miał prawa nam powiedzieć czegoś złego. Bo tak naprawdę nie ma ludzi idealnych, ale to co jest między Nami jest silnym uczuciem, które zbliża nas każdego dnia jeszcze bardziej.
 

 
Nigdy nie odmawiaj zaproszenia. Nigdy nie opieraj się nieznanemu. Po prostu otwórz się na świat i napawaj przeżyciami. A jeśli się sparzysz? Cóż, trudno... Pewnie nie na darmo.
 

 
W życiu spotykasz tylko jedną osobę z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenia, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie prawie pustej zapalniczki.
 

 
- A Ty masz jakąś sympatię?
* Och, zwariowałeś? - wykrzyknęła spontanicznie.
* Mnie przecież nikt nie chce.
- Nie wolno Ci się tak nie doceniać. - powiedział poważnie i uścisnął jej dłoń.
 

 
najwyższy czas abyś się uśmiechnęła. nie możesz przecież wiecznie o nim myśleć! wiem że najbardziej boli cię to że on wogule cię nie kocha ale to jest większy dowód na to abyś o nim zapomniała.
 

 
Przyjaciele zostają na zawsze i nie liczy się jak bardzo się różnicie liczy się to że jest wam razem dobrze na dobre i na złe
 

 
muzyka uzależnia cały świat nie tylko ludzi ale i zwierzęta. ona potrafi wymazać z pamięci smutek, pozwala przenieść się na chwilę do raju radości i za to ją kochamy <3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
mówił że kocha,że mnie szanuje, że chcę ze mną być do końća a to wszystko poszło mu w zapomnienie po 2 dniach. stworzył bolesne wspomnienia i odszedł łamiąc mi serce.
 

 
przez niego tracimy tyle czasu na myślenie czy on też o mnie myśli...czy mam mu wyznać miłość a on nawet nie jest w stanie napisać ci że cię lubi, chociaż by marne cześć
 

 
ludzie omijają mnie bo jestem brzydka, gruba i samotna. nikt nie chce się ze mną przyjaźnić nawet mi nie chcą powiedzieć cześć a nikt nie wie jaka jestem naprawdę spróbuj mi teraz powiedzieć że masz większy problem ode mnie
 

 
Po co przepraszasz jak ja już nie istnieję... Przez ciebie. Zniszczyłeś mnie! nie kochaj, nie myśl o mnie! idź to koniec! Nie!!! poczekaj, kocham cię. Planowałam że kiedyś mnie w końcu pokochasz a ja ci powiem Koniec ale nie umiem! proszę zostań!